Wednesday, August 29, 2007

sellest, mis tulemas

Notice for the international reader: Do not abandon this blog completely, i will probably be posting in both english and estonian for a while now while i relay the experience of moving to the UK to my friends back at home.

Loen hetkel Kristjani reisipäevikut ja planeerin nädalavahetust maal. Isa juba ähvardab teisest toast kase langetamisega. Ei olegi terve suve jooksul kordagi maale saanud ning tundub, et sel aastal peangi piirduma kahe päevaga juba kergelt jahedaks tõmbuvas eelsügislooduses. Kahju, aga midagi pole teha.
Tahtsin teile vaid niipalju öelda, et edaspidi võib siin blogis vist jälle eestikeelset juttu näha. Kristjani "olen lennujaamas" on muljetavaldav, kaalun ise midagi sarnast kirjutada, kui selleks vähegi aega ja indu leidub. Selle vahega küll, et erinevalt Kristjani guerilla-emailitaktikast kirjutan otse siia, kes julgeb, see loeb.
Seda, et pilte edaspidi vähemaks jääb teil igatahes karta/loota erilist mõtet ei ole. Kõigi eelduste kohaselt (aga nüüd me ju kõik teame kui palju internetti tegelikult kõigis prantsuse ühikates on) peaksin juba paari nädala pärast saabuma keskkonda, kus fotondusega tegelemiseks on loodud optimaalsed tingimused.

2 comments:

Robert said...

Mul tuleb esimese laksuga meelde mingi neli Kristjanit (Maruste, Kasearu, Vardja ja üks räpimees) aga mitte ühtegi pilti, reisikirja ega midagi... Millest jutt ?

Paul said...

Kristjan M levitab oma reisipäevikut emaili teel. Kes seda täpselt saavad, ma ei teagi. Eeldan, et lähem tutvusring.